Blog

BİR PERSONELDEN DAHA FAZLASI


Bir personelden daha fazlası

Temel ihtiyaçlarımız göz önüne alındığın da yeme ,içme ,barınma gibi ihtiyaçlar bir konu olarak karşımıza çıkmakta ! 

Barınma ihtiyacımızın büyük bir kısmını kaplayan mobilya sektörünün gündelik hayatımız da daha ulaşılabilir olmasını  sağlamak için  başta Ankara olmak üzere 3büyük şehirimizde  bu projenin startı verildi . mobileyacim. com Bir girişimin ötesin de bir başlangıcı feyz alan personel kadrosuyla kısa sürede uygun talebi karşılayan ve aranan bir hizmet modeli haline gelmeyi amaçlıyor. 

Bir personelin bir işletmeye maliyeti her işletmeye göre değişebilir fakat firmamız  ortalama bir personel maliyeti göz önüne alındığında hizmet verdiği showrromlara daha  düşük bütçeler ile çok çeşitli hizmetler sunmakta olup müşterilerler ile showrromlar arasında bir köprü görevi görmektedir ! 

Firma sahipleri bir çalışanına yaptığı harcamanın altın da  bir bütçe ayırarak şirketimiz bünyesinde ki teknik servis ekibimiz , sosyal medya danışmanlarımız  ve diğer saha çalışanlarımızın verdiği hizmetten faydalanabilecek .

Aynı zamanda Aracı olmayan showrrom müşterileri yapacakları ziyaretler için firmamızdan   vale tenin edebilecekler ! 

Bütün bunların yanın da 6 aylık periyotlar da özel teknik ekipman ve onu kullanabilecek ekip ile mekan iç -dış çekimleri yapılıp 3D sanal tur ayrıcalığı ile  yüzbinlere hatta milyonlarca kişiyle paylaşılacak ! 

Sosyal medyanın ticari hayatta artık eskisinden daha çok var olduğunu ve doğru kullanıldığı takdirde birçok dengeyi değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz ! 

Etrafimiz da sosyal medyayı aktif kullanan firmalar bu sayede kazançlarını katlayabiliyorlar. 

Dilerseniz medya danışmanı arkadaşlarımız sizi bu süreçte yönlendirebilir .  Sektörünüzünde uzmanlaşmış danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçmek için bize ulaşın ! Sizlerle beraber nasıl bir yol izleyeceğimizi belirleyelim !  

Geliştirilebilir bir iş modeli olarak yola çıkan firmamız  sektörde hizmet veren firmaların iş yükünü azaltıp tanınırlığı arttırma konusunda oldukça iddialı ! 

6 aylık , yıllık ve 2 yıllık paketlerimiz hakkında bilgi edinmek için firmamız  ile iletişime geçebilirsiniz !  

İletişim numaralarımız ve bilgilerimiz Web sitemizde mevcut.

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. |Mobilyacim| Lutz Schaft