Blog

NEDEN 3D SANAL TUR ? NEDEN MOBİLEYACİM.COM ?Teknoloji hayatımız da uzun yıllardır var olsa da  yaygınlaşma hızı hiç bu kadar  hızlanmadı özellikle son 20 yıldır sosyal medyanın da hayatımıza girmesi ile birlikte eski Alışveriş yapma alışkanlıklarımız daha hızlı bir şekilde değişmekte .  

Çünkü söz konusu merak olunca hayatımız daki her zaman en büyük iç güdümüz olmuştur,  biz  size en yakın mobilya konusunda hizmet verecek mağazaların görsellerini hazırlayarak 6 aylık periyotlar da güncelleyerek evlerinize hatta cebinizdeki telefonlar da ulaşılabilir hale getiriyoruz    ve hatta siz  isterseniz firmamızdan  kapınıza araç isteyip fiziksel ziyaretinizi gerçekleştirebiliyorsunuz .   Üstelik her hangi bir alışveriş yapma zorunluluğunuz da yok !! 

Bunun yanında  eğer çalıştığımız showrromların müşterisi iseniz  yapacağınız  ve daha önce yaptığında alışverişler de  geçerli olmak üzere garanti süresi bitmiş ürünler de geçerli  sizlere özel ücretsiz  teknik servis hizmetlerimizden  faydalanabiliyorsunuz . Bildiğiniz üzere her sektörde arıza ve tamirat gibi verilen hizmetler de .  Müşteri kaynaklı sorunlar söz konusu İse  Parça ve işçilik ücretine ek olarak müşterilerden servis ücreti de talep ediliyor .  

Sektöre yenilik getirmekle beraber  bir  hizmet modeli oluşturmak paralosıyla yola çıkmamız sebebiyle müşterilerimizden her hangi bir servis ücreti talep edilmiyor ,  sadece parça gideri faturalandırılıyor ! 

Ve son olarak ki Umarız ihtiyacınız olmaz,  ama olur da anahtarınızı evde unutup kapı da kalırsanız müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz durumunda adresinize anlaşmalı çilingir arkadaşlarımız yönlendirilecektir !Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. |Mobilyacim| Lutz Schaft